Pozice: specialista – penetrační testy

Náplň práce

  1. penetrační testování (ethical hacking),

  2. bezpečnostní audity webových aplikací,

  3. bezpečnostní audity mobilních aplikací (iOS, Android),

  4. analýzy zabezpečení UNIX/Windows systémů,

Požadavky

  • dobré znalosti v oblasti sítí (TCP/IP, firewally, ...)

  • znalosti bezpečnostních mechanizmů v běžných OS (Linux, Windows)

  • znalosti bezpečnostních mechanizmů v DB systémech

  • alespoň základní znalost programování

  • znalost nástrojů používaných pro bezpečnostní testování

  • výhodou znalost kryptografie

  • schopnost rychle se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • Atraktivní projekty

  • Vzdělávání a rozvoj

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Pružná pracovní doba s možností home office

  • 5 týdnů dovolené, sick days

  • Neformální firemní kultura

Místo pracoviště

  • sídlo společnosti – Praha, Kodaňská 1441/46

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na emailové adrese job@dcit.cz.

Máte otázky?

Pokud Vás zajímá více detailů, prosím kontaktujte nás.

Dotaz e-mailem