Pozice: specialista – penetrační testy

DCIT provádí audity a konzultace v oblasti kybernetické bezpečnosti již více než 20 let. Nabízíme penetrační testy interních sítí, externích perimetrů, mobilních aplikací, WWW aplikací nebo WiFi sítí. Dodáváme bezpečnostní audity a analýzy. Mezi našimi klienty najdete významné organizace ze státní správy, banky, pojišťovny, telekomunikační firmy, utility (energetika, plynárenství), významné eCommerce společnosti a řadu dalších.

Náplň práce

  1. Penetrační testování (ethical hacking)

  2. Bezpečnostní audity webových aplikací

  3. Bezpečnostní audity mobilních aplikací (iOS, Android)

  4. Analýzy zabezpečení UNIX/Windows systémů

Požadavky

  • Dobré znalosti v oblasti sítí (TCP/IP, firewally, ...)

  • Znalosti bezpečnostních mechanizmů v běžných OS (Linux, Windows)

  • Znalosti bezpečnostních mechanizmů v DB systémech

  • Alespoň základní znalost programování

  • Znalost nástrojů používaných pro bezpečnostní testování

  • Orientace v oblasti kryptografie

  • Schopnost rychle se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • Atraktivní projekty

  • Vzdělávání a rozvoj

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Pružná pracovní doba s možností home office

  • 5 týdnů dovolené, sick days

  • Neformální firemní kultura

Místo pracoviště

  • sídlo společnosti – Vinohradská 2828/151, Praha 3

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na emailové adrese job@dcit.cz.

Máte otázky?

Pokud Vás zajímá více detailů, prosím kontaktujte nás.

Dotaz e-mailem